Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Obnovit původní

.

Nový eShop

Posted by      03/25/2022 21:57:33     eShop    0 Comments
Nový eShop

Naši milí věrní i noví zákazníci vítejte na nových stránkách našeho eShopu. Po více než 7 letech, kdy eShop provozujeme, jsme si řekli, že je čas na malý redesign (už bylo na čase, že?). A tak přicházíme s několika novinkami, které bychom vám v tomto newsletteru rádi představili.

-        Víno měsíce – každý měsíc pro vás vybereme jedno víno (možná někdy i více), které bude za akční cenu. Vybírat budeme vína, která nás zaujala a hodí se k danému měsíci. Přidáme i tip na jídlo, které by vám s tímto vínem mohlo chutnat a připojíme odkaz na recept na některém z našich oblíbených foodblogů.

-        Možnost platby kartou/rychlým bankovním převodem – přechod na nový systém nám umožnil pohodlně implementovat možnost platby kartou či rychlým bankovním převodem pomocí platební brány XXX. Platební brána je samozřejmě certifikovaná a nehrozí tedy žádné bezpečnostní riziko. Platby jsou pro vás zdarma. Ne už tak moc pro nás a proto, pokud nemáte problém zaplatit standardním bankovním převodem, oceníme, pokud u tohoto způsobu zůstanete.

-        Blog – nový systém eShopu umožňuje jednoduchou správu blogu a tak se můžete těšit na články o víně, vinařské turistice (takový náš cyklo-vinařsko-karavanový cestopis), reporty z akcí i informace o dalších (podle nás) zajímavých věcech.

Aby vám nic neuniklo, budeme vás na novinky upozorňovat pomocí newsletterů, plánujeme (rozhodně více než doposud) využívat také sociální sítě - facebook a Instagram (již brzy)

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentář:
Type Code
0